Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium
Bethlen - Általános Iskola Bethlen - Gimnázium Bethlen - Keveháza utcai telephely Bethlen - Kincskereső tagiskola
Tanáraink
Közzétételi lista
Ökoiskola

Andromeda Travel

Vida Fitness


Általános fogadóórák

NÉV

NAP

ÓRA

TANTÁRGY

Ákosné Vrábel Mária

kedd

4.

francia nyelv

Árvay Gergely

péntek

4.

informatika

Bálint Márta

csütörtök

2.

tanító 2.z

Bánáti István

egyéni megbeszélés alapján

igazgató

Biró Barbara

hétfő

5.

évfolyamfelelős 9.évfolyam

Boka Hajnal

csütörtök

5.

fizika

Demeter-Rónai Fatime

hétfő

2.

angol nyelv

Dudásné Kass Mária

egyéni megbeszélés alapján

történelem;erkölcstan; ig.helyettes

Dunayné Limbek Andrea

kedd

4.

kémia; biológia

Fóth Gábor

hétfő

3.

rajz

Furján Orsolya

kedd

2.

biológia, kémia, évfolyamfelelős 7. évfolyam

Garainé Kádár Éva

csütörtök

2.

angol nyelv

Gerlang Vivien

péntek

3.

matematika

Gilicze Zsanett

hétfő

2.

tanító 3.z

Hargitay Annamária

csütörtök

2.

történelem; magyar nyelv és irodalom

Hetzl Andrea

egyéni megbeszélés alapján

biológia, kémia,ig.helyettes

Kalocsai Orsolya

kedd

5.

évfolyamfelelős 11. évfolyam

Kiss Dóra

csütörtök

4.

német nyelv

Kissné Part Györgyi

kedd

4.

testnevelés

Krupanicsné Nagy Katalin

szerda

3.

angol nyelv

Kulcsár Ella

kedd

3.

matematika

Mészáros László

szerda

5.

testnevelés

Molnár Andrea

hétfő

3.

tanító 3.z

Molnár Lászlóné

csütörtök

4.

magyar nyelv és irodalom

Nagy Gabriella

kedd

2.

angol nyelv

Nagy Tiborné

kedd

4.

tanító 4.z

Nagy-Tóth Mariann

hétfő

4.

matematika

Nyőgér Róbert

hétfő

3.

magyar nyelv és irodalom

Orbánné Molnár Enikő

hétfő

2.

technika

Páricska Zoltán

hétfő

4.

földrajz, évfolyamfelelős

Percsy Éva

hétfő

2.

évfolyamfelelős 12.évfolyam

Perlikné Dallos Gabriella 

hétfő

2.

tanító 1.z.

Phur Adrienn

szerda

4.

testnevelő

Pluhár István

hétfő

5.

földrajz, évfolyamfelelős 8.évfolyam

Rózsáné Illés Orsolya

szerda

3.

német nyelv

Schmercz Zoltán

hétfő

4.

matematika, osztályfőnök 6.z.

Soha József 

kedd

4.

évfolyamfelelős 10. évfolyamfelelős

Sólyom Krisztina

szerda

5.

német nyelv

Stimecz Edina

csütörtök

3.

ének-zene

Szűcs Luca

kedd

6.

tanító 4.z.

Tarlós Ágnes

kedd

4.

testnevelés

Tornóczky Áron

kedd

5.

testnevelés

Tóth Rozália

péntek

3.

tanító 2.z, magyar irodalom 5.z és 6.z

Ugron Ábel

hétfő

2.

történelem

Uzsoky Petrónia

hétfő

3.

tanító 1..z


Csengetési rend:





1. óra

8:00

-

8:45

2. óra

9:00

-

9:45

3. óra

10:00

-

10:45

4. óra

11:00

-

11:45

5. óra

11:55

-

12:40

6. óra

12:50

-

13:35





Kérjük a kedves szülőket, hogy az egyéni fogadóórák előtt telefonon egyeztessenek a szaktanárral!
























































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Biológia Ének Fizika Földrajz
Kémia Matematika Történelem Irodalom
Angol Német Francia Informatika
Testnevelés Társadalomismeret

Elektronikus ellenőrzőkönyv

1. évfolyam 2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
5. évfolyam 6. évfolyam 7. évfolyam 8. évfolyam
9. évfolyam 10. évfolyam 11. évfolyam 12. évfolyam

Ökoiskola

Felvételi információs központ

Iskolai étkezés